093 307 92 22
 095 507 92 22
 097 007 92 22

Повернення товару

МИ ПРАЦЮЄМО ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА:

Згідно Закону України "Про захист прав споживачів" Покупець має право обміняти товар, якщо він не задовольнив за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Покупець має право на обмін товару протягом чотирнадцяти днів.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Покупець має право придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або повернути товар та одержати назад гроші.

ЯК ПОВЕРНУТИ ТОВАР:

  • Якщо протягом 14 днів з моменту купівлі Ви вирішили повернути товар, одразу ж зв'яжіться з нами будь-яким способом (зателефонуйте, напишіть в будь-який месенджер або на електронну пошту) та повідомте про ваше бажання.
  • Покладіть новий товар без слідів експлуатації в оригінальну упаковку.
  • Якщо товар складається з кількох частин, повернути треба весь комплект. Переконайтеся, що нічого не загубилося і ви повертаєте товар у тій комплектації, у якій його отримали.
  • Відправте товар за реквізитами, які надасть Вам менеджер. Оплату доставки здійснює відправник (Покупець).
  • Пришліть нам на електронну пошту або в будь-який месенджер заяву на повернення. В якій вкажіть реквізити покупця (ПІБ або назву організації), контактний номер телефону, дату покупки, причину повернення, реквізити для повернення коштів (номер рахунку, або номер картки) та номер експрес-накладної, якою Ви відправли товар.
  • Після отримання товару від Вас, буде проведено візуальний огляд та перевірка комплектності. Після чого товар буде передано до сервісного центру для проведення експертизи. Експертиза проводиться у період 7 днів.
  • Після отримання результатів експертизи від сервісного центру буде прийняте рішення про повернення коштів. Зазвичай кошти повертаються протягом 1-7 днів.